środa, 31 sierpnia 2011

Be Beauty - Żel micelarny do demakijażuChciałabym wam troszkę powiedzieć o moim odkryciu. Linia Be Beauty dostępna jest tylko w sieci sklepów Biedronka. Wiele osób uważa, że są to zamienniki droższych produktów. W tym przypadku pomysł został sciągnięty z Tołpy. Nawet składy są prawie identyczne (to zdjęcie jak również inne na blogu można powiększyć).
Wcześniej do demakijażu twarzy i oczu używałam różnych płynów micelarnych z których byłam mniej lub bardziej zadowolona. O tym produkcie dowiedziałam się z YT i przy najbliższej wizycie w Biedronce postanowiłam spróbować. 
Żelem pokrywamy makijaż (bez uprzedniego zwilżania twarzy wodą), szczególną uwagę warto zwrócić na oczy. Przy mocniejszym makijażu (np. wodoodporny eyeliner) 'ściągam oczy' płatkiem kosmetycznym, a następnie płuczę twarz i oczy wodą by usunąć pozostałości żelu. Przy delikatnym looku trik z wacikiem nie jest konieczny. Kosmetyk pięknie wszystko rozpuszcza. Następnie twarz myję ulubionym żelem oczyszczającym.
Po pierwszym użyciu zakochałam się w nim i już następnego dnia pobiegłam po 2 kolejne tubki. Na ten moment używam go od około 2 miesięcy prawie codziennie i jestem w połowie pierwszego opakowania, więc jest dosyć wydajny.
Tubka całkiem ładna i poręczna, szkoda tylko, że nie widzimy zużycia. Zapach świeży, mi kojarzy się z lasem (?).
Płyn z Vichy stoi i się kurzy, ponieważ ja wolę produkt Biedronkowy. Wierna mu będę już chyba zawsze.

Moja ocena: 5/5
Cena: 4.99zł
Pojemność: 150ml
Polecam: Tak!

1 komentarz: